Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuDwa nowe parki przemysłowe na Ukrainie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Natalia Szymborska | 2017-01-25 12:43:33
park przemysłowy, rejestr, ministerstwo rozwoju gospodarczego i handlu ukrainy

Ministerstwo Rozwoju i Technologii Gospodarczego i Handlu Ukrainy poinformowało o rejestracji dwóch nowych parków przemysłowych.

Zgodnie z zamieszczonym na stronie w/w resortu komunikatem, do państwowego rejestru parków przemysłowych wprowadzono parki „Nowodnistrowśk” (m. Nowodnistrowśk, obwód czerniowiecki) i „Fastindustry” (m. Fastiw, obwód kijowski).

Zakłada się, iż na terenie parku przemysłowego „Fastindustry” powstaną zakłady produkcyjne branży farmaceutycznej, maszynowej, obróbki drewna, sektora IT, przemysłu lekkiego i spożywczego oraz materiałów budowlanych.

Z kolei na terenie parku przemysłowego „Nowodnistrowśk” swoją działalność rozpocząć będą mogły producenci urządzeń elektronicznych, odzieży oraz artykułów spożywczych.

Na dzień dzisiejszy w Ukrainie zarejestrowano 17 parków przemysłowych (wykaz do pobrania poniżej).

***

W sierpniu 2016 r. Ministerstwo Rozwoju i Technologii Gospodarczego i Handlu Ukrainy udostępniło prezentację na temat parków przemysłowych w Ukrainie. Prezentacja wraz z tłumaczeniem ustawy „O parkach przemysłowych” na język angielski dostępna jest na stronie internetowej Ministerstwa Rozwoju i Technologii Gospodarczego i Handlu Ukrainy. Ponadto Ministerstwo udostępniło wykaz przedstawicieli administracji regionalnych odpowiedzialnych za kontakty z inwestorami.

Źródło: „Unian”
Pliki do pobrania

Wykaz parków przemysłowych
xls | 41.5 KB
Pobierz

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

intermedialna.pl Blog

Oferta przeznaczona dla firm zainteresowanych artykułem sponsorowanym na blogu intermedialna.pl
Polska - Swarzędz 2022-04-26 Dodał: Wojciech Fedczyn IT/ICT, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Przewodnik "CZUJNIKI CIŚNIENIA"

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami dostarczającymi manometry i inne c...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Pozostałe branże, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Pomoc w odzyskiwaniu odszkodowań

Już od wielu lat pomagamy naszym klientom w uzyskaniu odszkodowań z dowolnego rodzaju ubezpieczeń...
Polska - KLIKUSZOWA 2022-03-13 Dodał: Michał Dziurdzik Doradztwo/consulting/edukacja, Usługi finansowe, Transport i logistyka, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert