Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSprzedaż detaliczna w Ukrainie w okresie styczeń – luty 2017 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Natalia Szymborska | 2017-04-03 14:53:51
dane statystyczne, handel detaliczny

Państwowa Służba Statystyczna Ukrainy opublikowała dane dot. obrotów detalicznych placówek handlowych i gastronomicznych na Ukrainie za styczeń - luty 2017 r.

Zgodnie z opublikowanymi przez Państwową Służbę Statystyczną Ukrainy danymi, obroty przedsiębiorstw handlu detalicznego i gastronomii na Ukrainie w omawianym okresie wyniosły 104,29 mld UAH, co oznacza ich wzrost o 0,5% w porównaniu do poziomu obrotów odnotowanych w analogicznym okresie 2016 roku.

Dodatkowe informacje o poziomie obrotów przedsiębiorstw handlu detalicznego i gastronomii w poszczególnych regionach Ukrainy w okresie styczeń-luty 2017 r. w załączonym opracowaniu Państwowej Służby Statystycznej Ukrainy na ten temat. Analizy wybranych danych makroekonomicznych Ukrainy, przygotowane przez Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie znaleźć można na stronie internetowej Wydziału w zakładce „Ukraina / Gospodarka”.

Źródło: Państwowa Służba Statystyczna Ukrainy
Pliki do pobrania

Opracowanie - handel detalicznypdf
pdf | 399.32 KB
Pobierz