Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWyniki ukraińskiego sektora telekomunikacyjnego w I kwartale 2017 roku

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Natalia Szymborska | 2017-07-28 15:39:04
dane statystyczne, telekomunikacja

Państwowa Służba Statystyczna Ukrainy opublikowała dane dotyczące wyników operatorów poszczególnych sektorów branży telekomunikacyjnej za I kwartał 2017 r.

Według opublikowanych przez Państwową Służbę Statystyczną Ukrainy danych, w omawianym okresie dochody wszystkich operatorów łączności na Ukrainie wyniosły 15,4 mld UAH (spadek o 4,6% w porównaniu z I kwartałem 2016 r.). W szczególności dochody operatorów sieci komórkowych wyniosły 8,3 mld UAH, dochody operatorów telekomunikacyjnych z tytułu łączności miejskiej – 1,02 mld UAH, dochody z tytułu łączności międzymiastowej i międzynarodowej – 460,3 mln UAH, a dochody operatorów z tytułu świadczenia usług dostępu do sieci Internet – 2,6 mld UAH.

Sczegółowa informacja na temat wyników operatorów poszczególnych sektorów branży telekomunikacyjnej za I kwartał 2017 r. w załączonym opracowaniu Państwowej Służby Statystycznej Ukrainy.

Źródło: Państwowa Służba Statystyczna Ukrainy
Pliki do pobrania

Opracowanie - rynek telekomunikacyjny
pdf | 154,26 KB
Pobierz