Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKancelarie prawne

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Natalia Szymborska | 2016-09-16 15:54:55
ukraina, prawo, kancelarie

Lista kancelarii prawnych, które oferują m.in. usługi w języku polskim.

 

Lista ma jedynie charakter informacyjny. Wydział Konsualrny Ambasady RP nie bierze odpowiedzaialności za treść porozumień i umów zawartych z prawnikami, tłumaczami i innymi usługodawcami z listy ani za jakość usług przez nich świadzczonych.

Wykaz zarejestrowanych na Ukrainie organizacji i stowarzyszeń adwokackich znaleźć można na stronie internetowej Państwowej Służby Rejestracyjnej Ukrainy (http://www.drsu.gov.ua/).

Gazeta „Praktyka prawnicza” przygotowuje rankingi ukraińskich kancelarii prawnych - stosowny wykaz do pobrania poniżej. Gazeta ta podaje również informacje o cenach usług prawniczych na Ukrainie - stosowna informacja do pobrania poniżej. Swój ranking kancelarii prawnych przygotowuje również gazeta "Kyiv Post".

Kancelarie prawne oraz firmy i firmy świadczące usługi prawne, z którymi współpracuje Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie (opracowania dot. przepisów prawnych, seminaria dla polskich przedsiębiorców) i/lub które są polecane przez polskie firmy działające na ukraińskim rynku (przy czym pragniemy zaznaczyć, iż Wydział pozostawia Państwu wybór kancelarii prawnej, z której usług będą Państwo chcieli skorzystać):

 źródło: MG, MSZ

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw