Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZagraniczne Biuro Handlowe w Kijowie pracuje w systemie pracy zdalnej

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Tetiana Chuzha | 2020-03-18 14:39:57
koronawirus, praca zdalna

Kierując się troską o bezpieczeństwo naszych pracowników, klientów oraz wszystkich zdecydowaliśmy się dostosować wszystkie procedury do obecnej sytuacji wywołanej przez koronawirus.

Zespól PAIH wraz z Zagranicznymi Biurami Handlowymi pracuje obecnie w systemie pracy zdalnej, utrzymując zdolność do pomocy i wsparcia Państwa działań biznesowych w najlepszy możliwy sposób dostosowany do obecnych warunków lokalnych. Ograniczyliśmy liczbę bezpośrednich spotkań z klientami. Cały czas jednak jesteśmy obecni w Polsce i poza jej granicami po to, by pomagać Wam. Możecie Państwo liczyć na nas w tym trudnym dla Wszystkich okresie. Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz-zgłoszenie na stronie https://www.paih.gov.pl/kontakt.

Zespół ekspertów zajmie się Państwa sprawą i przekaże w miarę możliwości do odpowiednich przedstawicieli, którzy będą temat procedowali. Ponadto, jesteśmy do Państwa dyspozycji telefonicznie oraz mailowo, zgodnie z informacją na naszych stronach.

Bezpośredni kontakt do Zagranicznego Biura Handlowego w Kijowie:

Kierownik Karol Kubica - karol.kubica@paih.gov.pl