Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuŚniadanie Biznesowe "Przetargi dla prywatnego sektora w projektach inwestycyjnych finansowanych przez Bank Światowy na Ukrainie i Białorusi"

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Sławomir Roszczenko | 2020-03-11 15:05:28
przetarg, zamówienie publiczne, bank światowy, ukraina, białoruś

W imieniu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A. oraz Współorganizatorów i Partnerów serdecznie zapraszamy do udziału w Śniadaniu Biznesowym. Wydarzenie odbędzie się 30 marca br. w Warszawie.

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż w związku z zagrożeniem koronowirusem COVID-19 - Śniadanie Biznesowe zostaje odwołane, a tym samym przełożone na inny termin. Wszystkie osoby, które przesłały swoje zgłoszenie za pomocą formularza zgłoszeniowego, zostaną poinformowane o nowym terminie realizacji wydarzenia.

Organizatorzy: ZBH w Kijowie i ZBH w Mińsku Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, Bank Światowy Biuro na Ukrainie, Ambasada RP w Kijowie.Podczas wydarzenia zostaną omówione aktualne przetargi na Ukrainie i Białorusi dostępne dla prywatnego sektora w projektach inwestycyjnych finansowanych przez Bank Światowy. Również dla gości została przygotowana prezentacja z zakresu prawnych aspektów udziału w przetargach na Ukrainie i Białorusi, natomiast o prowadzeniu biznesu na Ukrainie opowie doświadczony polski biznesmen działający na rynku ukraińskim.

W związku z tym, iż projekty finansowane przez Bank Światowy dotyczą obiektów użyteczności publicznej, to zaproszenie szczególnie kierujemy do firm z branż:

  • budownictwo,
  • energetyka,
  • sprzęt medyczny,
  • systemy IT,
  • zdrowie i edukacja,
  • infrastruktura drogowa,
  • sektor związany z obrotem gruntu (kartografia i geodezja).

Szczegółowe informacje zamieszczone zostały w Programie:

PPE_PL_ZAPROSZENIE Sniadanie Biznesowe 30.03.2020r. Warszawa.pdf
Rejestracja na wydarzenie za pomocą elektronicznego formularza pod linkiem:

https://infobase.paih.gov.pl/konferencje/?sniadanie_biznesowe_przetargi_dla_prywatnego_sektora_w_projektach_inwestycyjnych

Serdecznie zapraszamy do udziału!!!

 

Partnerzy:
Pliki do pobrania

ZAPROSZENIE Śniadanie Biznesowe 30.03.2020r. Warszawa
pdf | 328.8 KB
Pobierz

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Przewodnik KALIBRACJA CZUJNIKÓW TEMPERATURY

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami dostarczającymi czujniki temperatu...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Przewodnik "CZUJNIKI CIŚNIENIA"

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami dostarczającymi manometry i inne c...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Pozostałe branże, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Niebieski granit

LuxStone Granity zajmuje się przede wszystkim takimi kamieniami naturalnymi, jak granity. W oferc...
Polska - Zielona Góra 2022-03-29 Dodał: Rafał Koźlarek Architektura, Budownictwo, Budownictwo i architektura, Górnictwo i przemysł wydobywczy Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert