Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuŚniadanie biznesowe "Opodatkowanie spółek z polskim i międzynarodowym kapitałem na Ukrainie: zagrożenia i perspektywy"

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Tetiana Chuzha | 2019-11-20 13:34:13
podatki, kontrole podatkowe

Zagraniczne Biuro Handlowe w Kijowie Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A., Międzynarodowe Stowarzyszenie Przedsiębiorców Polskich na Ukrainie oraz firma audytorska „Crowe LF Ukraine” zorganizowali śniadanie biznesowe "Opodatkowanie spółek z polskim i międzynarodowym kapitałem na Ukrainie: zagrożenia i perspektywy".

Śniadanie biznesowe odbyło się w dniu 12 listopada 2019 r. w siedzibie Zagranicznego Biura Handlowego w Kijowie.

Gości powitali Prezes Zarządu MSPPU Piotr Ciarkowski i Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego w Kijowie PAIH Karol Kubica.

Eksperci CROWE LF UKRAINE Dmytro Mychajłenko i Olga Bogdanowa omówili tematy: "Projekty ustaw budżetowych 2020: inicjatywy rządowe. Wzmocnienie kontroli podatkowych w transakcjach między spółkami na Ukrainie i w Polsce: cienka kapitalizacja, różnice kursowe, ceny transferowe"; "Kontrole podatkowe oraz proponowane zmiany: terminy i podstawy do kontroli. Czy będą trudności z zaskarżeniem decyzji służby podatkowej?"

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele zarządów oraz księgowości ponad 20 spółek z polskim kapitałem.