Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPonownie ogłoszono przetargi na rekonstrukcję i przebudowę oddziałów Państwowej Straży Granicznej Ukrainy

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Tetiana Chuzha | 2019-10-08 12:56:13
przetarg, kredyt, budownictwo, przejście graniczne

Polskie firmy są zapraszane do składania ofert w terminie do 20 października i 3 listopada 2019 r.

Państwowa Straż Graniczna Ukrainy zaprasza polskie firmy do startowania w przetargach o rozbudowę swoich oddziałów na granicy polsko-ukraińskiej w ramach realizacji Umowy pomiędzy Rzeczpospolitą Polską a Ukrainą dotyczącej udzielenia pożyczki, która zakłada poniższe wymogi:

  • Całkowita wartość projektu przebudowy 7 oddziałów straży granicznej wynosi około 7 milionów Euro.
  • Polskie firmy są zapraszane do składania ofert w terminie do 20 października i 3 listopada 2019 r.
  • Wartość towarów, robót i usług polskiego pochodzenia w ramach umowy finansowej nie może być niższa, niż 60% wartości zamówienia.
  • Zamówienia realizowane są zgodnie z Ustawą Ukrainy „O zamówieniach publicznych”, konieczne jest dostarczenie tłumaczenia na język ukraiński wszystkich dokumentów przetargowych.
  • Polskie podmioty startujące w przetargu powinny odpowiadać szczegółowym kryteriom, określonym w dokumentacji przetargowej.

PPE_PL_Przetarg - infrasrtuktura graniczna.pdf

Dostęp do składania ofert, dokumentacja przetargowa oraz szczegółowe informacje o przetargach znajdują się na portalu zamówień publicznych Ukrainy:

Osoba do kontaktu w Zachodnim Regionalnym Oddziale Państwowej Straży Granicznej Ukrainy: Oleg Beliński, tel. +380 32 276 78 36, e-mail: vkb_zhru@dpsu.ua