Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSeminarium „MOŻLIWOŚCI WEJŚCIA NA RYNEK UKRAIŃSKI W BRANŻY ENERGETYCZNEJ”

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Karol Kubica | 2019-08-08 15:42:17
sieci elektroenergetyczne, przetarg, projekt inwestycyjny

6 sierpnia 2019 r., Centrum Informacyjne PAIH S.A., ul. Bagatela 12, Warszawa

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. Zagraniczne Biuro Handlowe w Kijowie, Ambasada RP w Kijowie oraz ukraińskie Przedsiębiorstwo Państwowe „Narodowa Kompania Energetyczna Ukrenergo” zorganizowali dla polskich firmy działających w branży budownictwa energetycznego oraz polskich producentów wyrobów elektrotechnicznych Seminarium, które odbyło się w Warszawie w dniu 6.08.2019r. Celem wydarzenia było nawiązanie współpracy gospodarczej polskich firm z państwowym operatorem sieci elektrycznych Ukrainy w zakresie realizacji zamówień publicznych dotyczących budowy i rekonstrukcji obiektów energetycznych na Ukrainie.

Przedstawiciel Ukrenergo przekazał informacje o strategicznych projektach inwestycyjnych na Ukrainie dotyczących rekonstrukcji stacji oraz budowy linii elektroenergetycznych. Poinformował o planowanych przetargach na wybór głównego wykonawcy do realizacji pełnego zakresu prac budowlano-montażowych oraz rozruchowych przy budowie/rekonstrukcji stacji (330 – 750 kV) oraz budowie nowych linii elektroenergetycznych (220-750 kV).

Uczestnikom seminarium zostały również przekazane informacje na temat aspektów prawnych udziału polskich firm w przetargach publicznych na Ukrainie, a także możliwości uzyskania wsparcia w ekspansji zagranicznej oferowanych przez Zagraniczne Biuro Handlowe w Kijowie Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A.

 

 

Agenda Seminarium PPE_PL_Agenda Seminarium z Ukrenergo Warszawa 6.08.2019.pdf
 

Pliki do pobrania

Agenda Seminarium z Ukrenergo Warszawa 6.08.2019
pdf | 171.38 KB
Pobierz