Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKOMUNIKAT

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Karol Kubica | 2019-07-05 14:34:56
komunikat, ważne

Szanowni Państwo, 4 lipca 2019 r. otrzymaliśmy sygnały o mailowym podszywaniu się pod Polską Agencję Inwestycji i Handlu. Fałszywe maile dotyczą oferty na „produkty i usługi dostaw komercyjnych”. Uprzejmie informujemy, że Polska Agencja Inwestycji i Handlu nie prowadzi korespondencji mailowej, z adresów w domenie @paih-pl.online . Prosimy o nieotwieranie korespondencji, pochodzącej z tego adresu, ponieważ mail może zawierać złośliwe oprogramowanie, które może zainfekować urządzenie lub spowodować utratę danych. Jedyna korespondencja, jaką prowadzimy z klientami i partnerami odbywa się z wykorzystaniem adresów mailowych w domenie rządowej: @paih.gov.pl

Ze względów bezpieczeństwa rekomendujemy zawsze sprawdzanie adresów nadawcy. W przypadku otrzymania maila sugerującego pochodzenie od Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH), ale wysłanego z innego adresu niż z domeny @paih.gov.pl - prosimy o:

• nieotwieranie maili i załączników;

• nieodpowiadanie na korespondencję;

• wszelkie podejrzane maile proszę kierować na skrzynkę: incydent@paih.gov.pl

Atak dotyczy jedynie podszywania się pod Polską Agencję Inwestycji i Handlu. Informujemy, że serwery i systemy teleinformatyczne Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu oraz zgromadzone na nich dane są bezpieczne.