Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuDuży przetarg na „Renowację stacji uzdatniania wody i przebudowę przepompowni w mieście Winnica” współfinansowany ze środków Międzynarodowego Banku Odbudowy i Rozwoju.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Sławomir Roszczenko | 2019-06-19 16:29:23
przetarg, oczyszczalnia, przepompownia, winnica, ibrd, ukraina, vinnytsiaoblvodokanal

W ramach otrzymanej przez Ukrainę pożyczki od Międzynarodowego Banku Odbudowy i Rozwoju (IBRD) w na sfinansowanie Drugiego Projektu Infrastruktury Miejskiej (UIP2), część środków zostanie przeznaczona na pokrycie kosztów kwalifikacyjnych w ramach przetargu na „Zaprojektowanie i budowę Stacji Uzdatniania Wody i przebudowę Przepompowni w mieście Winnica”.

Przedsiębiorstwo użyteczności publicznej „Vinnytsiaoblvodokanal” zaprasza do składania ofert na ww. inwestycję.

  • Zainteresowani oferenci mogą nabyć pełny zestaw dokumentów przetargowych w języku angielskim po złożeniu pisemnego wniosku na powyższe i po uiszczeniu bezzwrotnej opłaty w wysokości 5600 UAH lub 200 USD
  • Oferty muszą być dostarczone na wskazany adres do godziny 12:00 w dniu 09 sierpnia 2019 r. I musi im towarzyszyć zabezpieczenie w wysokości 500 000 USD (pięćset tysięcy dolarów amerykańskich) lub jego równowartość w wymienialnej walucie.

Więcej informacji po pobrania w załączonym pliku PDF.

oraz pod linkiem:

http://projects.worldbank.org/P132386/?lang=en&tab=documents&subTab=projectDocuments
Pliki do pobrania

VIN-IFB-04final
pdf | 237.23 KB
Pobierz