Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie Mosty Technologiczne na rynki Norwegii, Rosji oraz Ukrainy – Seminarium Informacyjne w Warszawie, 11.04.2019

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Sławomir Roszczenko | 2019-04-01 14:44:20
pmt, polskie mosty technologiczne, ukraina, projekt, dofinansowanie, strategia

Serdecznie zapraszamy na seminarium informacyjne otwierające nabór wniosków do projektu Polskie Mosty Technologiczne na rynki Norwegii, Rosji oraz Ukrainy, które odbędzie się 11 kwietnia 2019r. w Warszawie, w godz. 9:30 – 15:00.

Celem PMT (https://www.paih.gov.pl/pmt) jest stworzenie i weryfikacja „szytej na miarę” strategii ekspansji zagranicznej dla przedsiębiorstwa. Aby zrealizować ten cel, program oferuje grant opiewający na maksymalnie 200 tysięcy PLN.

Komponenty programu:

  • Seminarium otwierające - przedstawienie głównych założeń projektu, harmonogramu oraz wstępnej analizy rynków docelowych;
  • Etap krajowy - polegający na udziale w max. 3-dniowym seminarium, podczas którego firma przygotuje wstępną wersję strategii ekspansji na wybrany rynek zagraniczny;
  • Konsultacje indywidualne z ekspertami, mające na celu wypracowywanie finalnej wersji strategii ekspansji;
  • Etap zagraniczny polegający na wdrażaniu strategii ekspansji na rynku docelowym ze wsparciem merytorycznym ekspertów zewnętrznych oraz przedstawicieli Centrali i Zagranicznego Biura Handlowego PAIH.

Udział w seminarium jest bezpłatny.

Rejestracja (do 08.04.2019 r.) - https://soe.paih.gov.pl/seminaria

Szczegółowa agenda zostanie przesłana Państwu wraz z potwierdzaniem uczestnictwa w spotkaniu.

UWAGA! Z uwagi na limit miejsc, organizator zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia - rejestracja nie jest więc równoznaczna z potwierdzeniem uczestnictwa. Osoby zakwalifikowane do udziału zostaną poinformowane drogą elektroniczną po zakończeniu zapisów.