Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisja Gospodarcza do Charkowa dla polskich firm włókienniczych, 08-10.04.2019r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Karol Kubica | 2019-03-21 15:45:15
misja gospodarcza, tekstylia, charków

Zagraniczne Biuro Handlowe w Kijowie PAIH oraz Fashion Globus Ukrainie serdecznie zapraszają polskich producentów tkanin do udziału w Misji Gospodarczej do Charkowa, która odbędzie się w dniach 08-10.04.2019r. Celem wydarzenia jest nawiązanie współpracy gospodarczej polskich producentów tkanin na rynku ukraińskim, a w szczególności z ukraińskimi producentami odzieży.

           

Odpowiadając na potrzeby przedsiębiorców ZBH Kijów oraz Fashion Globus Ukrainie wraz z Partnerami postanowili podjąć się organizacji Misji Gospodarczej polskich przedsiębiorców do Charkowa. Misja orgaznizowana jest wspólnie z Partnerami: Branżowy Program Promocji branży Moda Polska, Miasto Mody PTAK oraz Centrum Handlowe Barabashovo w Charkowie. Organizatorzy i Partnerzy przygotowali bogaty program dla polskiego biznesu: wizyty studyjne w ukraińskich firmach, wizyta połączona z prezentacją dotyczącą możliwości współpracy z Centrum Handlowym Barabashovo (utworzenie: polski showroom), spersonalizowane spotkania B2B, konferencja prasowa oraz spotkanie informacyjne dotyczące rynku ukraińskiego. Jesteśmy przekonani, iż wydarzenie jest świetną okazją do nawiązania cennych kontaktów handlowych z ukraińskimi podmiotami i szerokiej promocji polskich firm z branży tekstylnej.

 

ZBH w Kijowie i Fashion Globus Ukraine wraz z partnerami zapewnia następujące działania w Charkowie:

- transfer na miejscu w Charkowie,

- realizację działań z agendy: organizacja spotkań B2B, wizyty studyjne w ukraińskich firmach, konferencja prasowa, spotkanie informacyjne, wieczór biznesowy dla polskich i ukraińskich firm,

- zapewnienie opieki pilota oraz tłumaczeń,

- prezentacja rynkowa oraz możliwości współpracy polskich firm z ukraińskimi partnerami.

Uczestniczące w Misji Gospodarczej polskie firmy pokrywają we własnym zakresie transport na trasie Polska – Charków – Polska oraz koszty zakwaterowania.

Proponujemy Państwu ze względów logistycznych rezerwację noclegów w hotelu:

Premier Hotel Cosmopolit

ул. Ак. Проскуры, 1, Харьков 61070, Украина

https://cosmopolit-hotel.phnr.com/

 

Jednocześnie informujemy, iż są dostępne bezpośrednie połączenia lotnicze na trasie Warszawa– Charków – Warszawa. Również mogą Państwo wybrać połączenia drogą kolejową.

 

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie Formularza zgłoszeniowego do dnia 28.03.2019r. na adres tetiana.chuzha@paih.gov.pl

 

W załączniku przesyłamy Państwu:

1. Program Misji Gospodarczej PPE_PL_PROGRAM.pdf

2. Formularz zgłoszeniowy PPE_PL_Formularz zgloszeniowy uczestnika misji do Charkowa .docx

Kontakt do organizatorów:

ZBH Kijów, Pani Tetiana Chuzha, tel. +38 067 539 95 59, email: tetiana.chuzha@paih.gov.pl

Fashion Globus Ukraine, Pani Golda Vynohradzka tel. +39 044 209 95 06, +38 067 443 93 63, e-mail: golda@goldafashion.com

 

Partnerzy: