.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu,,Polska smakuje” – promocja polskich produktów w ukraińskich hipermarketach sieci AUCHAN

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Tetiana Chuzha | 2019-03-13 10:07:47
polskie specjalności żywnościowe, ser, ser pleśniowy, ser kremowy, czekolada

ZBH w Kijowie Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu we współpracy z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa oraz Auchan Ukraina organizuje w dniach 15 – 23 marca br. w sieci hipermarketów Auchan na Ukrainie promocję polskich produktów spożywczych.

Na stoiskach zorganizowanych przez ZBH Kijów zostaną wypromowane sery marek Mlekpol, Spomlek, Lazur, Sierpc, a także czekolady marki Wedel. Polskie stoiska będą funkcjonowały w weekendy 15-17 i 22-23 marca 2019 r. w 8 hipermarketach w Kijowie, Lwowie, Dniprze, Charkowie i Odessie. Pod logiem „Polska smakuje” i PAIH będzie się odbywała degustacja polskich specjałów żywnościowych – ser Radamer, sery pleśniowe Lazur Błękitny, Lazur Złocisty, sery kremowe marki Łaciaty (naturalny, z chrzanem i meksykański), a także słodycze firmy Wedel. Hostessy będą zapoznawać ukraińskich konsumentów ze smakiem, marką i pochodzeniem polskich produktów spożywczych, a także zachęcać do ich zakupu.

Promocja polskich produktów odbywa się w ramach akcji promocyjnej poświęconej produktom z zagranicy „Smaki świata”. To druga edycja, w której zostaną zaprezentowane produkty z 19 krajów, w tym z Polski. Towary zostaną ustawione w strefie promocyjnej przy wejściu na wysepkach promocyjnych.

Ukraińscy konsumenci będą mieli świetną okazję do lepszego poznania pysznych polskich smaków. Liczymy na to, że polskie marki dzięki tym działaniom będą lepiej rozpoznawane przez Ukraińców podczas codziennych zakupów produktów spożywczych. Powyższe działania mają na celu również promocję Branżowego Programu Promocji polskich specjalności żywnościowych: polish-food-drinks.com

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszych stoisk i zakupów polskich produktów. Po zakończeniu akcji zostanie przygotowana dla Państwa fotorelacja, którą opublikujemy na naszych portalach.