.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu"Współpraca gospodarcza z Ukrainą - aspekty prawne i praktyczne porady" - seminarium dla przedsiębiorców, Lublin - 12 marca 2019

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Sławomir Roszczenko | 2019-02-28 10:28:18
seminarium, ukraina, polska, współpraca gospodarcza, ekspansja, inwestycje, eksport, lubelskie, paih

Zagraniczne Biuro Handlowe w Kijowie Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu oraz Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w seminarium pt. „Współpraca gospodarcza z Ukrainą, aspekty prawne i praktyczne porady”.

W ramach seminarium eksperci - praktycy z Ukrainy i Polski, przedstawią szerokie spektrum zagadnień związanych z prowadzeniem biznesu na Ukrainie, m.in. kwestie związane z zakładaniem i prowadzeniem firmy, unikaniem podwójnego opodatkowania, procedurami celnymi, gwarancjami wykonywania umów, czy instrumentami wsparcia działalności proeksportowej.

Seminarium skierowane jest do polskich przedsiębiorców i firm, które już prowadzą działalność na konkretnych rynkach zagranicznych i chciałyby rozszerzyć obszar działania na rynek ukraiński, dopiero planują eksport i chciałyby się upewnić, że są dobrze do tego przygotowane, rozważają działania eksportowe jako nowe, potencjalne źródło przychodów lub rozwoju.

Data: Lublin, 12 marca 2019, godz. 10 – 13.00

Miejsce: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie, ul. Grottgera 4, sala konferencyjna, III p.

Partnerzy: Kancelaria Prawna Kosyło i Partnerzy, Lubelski Klub Biznesu

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, zainteresowanych zapraszamy do elektronicznej rejestracji na stronie:

 

REJESTRACJA

 

Szczegółowych informacji udziela:

Program do pobrania poniżej.
Pliki do pobrania

Współpraca gospodarcza z Ukrainą - Program Seminarium
pdf | 295.55 KB
Pobierz