Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKonferencja RENPOWER UKRAINE 2019, 31 stycznia, Kijów

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Tetiana Chuzha | 2019-01-22 10:09:52
odnawialne źródła energii, zielona energia, ochrona środowiska

W imieniu organizatorów Euroconvention Global zapraszamy do udziału w drugiej edycji konferencji Renpower Ukraine – Odnawialna energetyka & Inwestycje w Infrastrukturę Energetyczną.

Na RENPOWER UKRAINE 2019 zarejestrowało się ponad 150 uczestników z 28 krajów. Jest to platforma informacyjna i platforma B2B służąca do spotkań sektora energetycznego, w tym jego kluczowych interesariuszy, organów regulacyjnych, międzynarodowych instytucji finansowych oraz głównych lokalnych i międzynarodowych uczestników rynku.

Sektor energetyki odnawialnej na Ukrainie jest bardzo dynamiczną i szybko rozwijającą się branżą, to też wymaga od wszystkich zaangażowanych osób bycia na bieżąco ze zmianami regulacyjnymi, instytucjonalnymi i technologicznymi, wpływającymi na jego rozwój. Urzędnicy i eksperci z branży energetycznej podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także rekomendacjami dla sektora w 2019 roku.

W programie zaplanowano szereg paneli poświęconych reformom rynku elektroenergetycznego na Ukrainie w 2019 r. Deweloperzy projektów, dostawcy technologii i rozwiązań, inwestorzy, finansiści i eksperci będą się zastanawiali, w jaki sposób zostanie rozwiązany kluczowy problem – oddzielenie produkcji od przesyłania i dystrybucji prądu, które w ostateczności ma doprowadzić do powstania naprawdę konkurencyjnego sektora dystrybucji. Zostanie również poruszony temat aktualnego stanu zużycia energii i potrzeb wsparcia ze strony państwa przy uruchamianiu nowych mocy generacyjnych ze źródeł odnawialnych, a także sposobów i źródeł finansowania nowych projektów w energetyce alternatywnej. Paneliści szczegółowo skupią się na nowym projekcie ustawy, którego celem jest zapewnienie konkurencyjnych warunków dla generacji prądu z odnawialnych źródeł.

Kontakt:Euroconvention Global, Brussels (Head) Office

Address: Avenue du Pérou 84, 1000 Brussels, Belgium

Email: info@euroconventionglobal.com

Michel Masquelier, Event Manager, Tel: +32 2 662 16 12,  administration@euroconventionglobal.com

http://www.conventionventures.com/
Pliki do pobrania

Agenda - Renpower Ukraine 2019
pdf | 712.99 KB
Pobierz