Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuGwiazdka Polskiego Biznesu w Kijowie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Sławomir Roszczenko | 2018-12-15 14:22:50
msppu, zbh, kijów, ukraina,

W dniu 11 grudnia br. w Ambasadzie RP w Kijowie odbyło się spotkanie Wigilijne Polskiego Biznesu działającego na Ukrainie oraz sympatyków i przyjaciół Polski.

Uroczyste Spotkanie Wigilijne w Ambasadzie RP w Kijowie organizowanie jest cykliczne, głównym partnerem wydarzenia było Międzynarodowe Stowarzyszenie Polskich Przedsiębiorców na Ukrainie.

Zarząd MSPPU podjął decyzję o przyznawaniu szczególnego wyróżnienia dla wybitnych osób, które znacznie przyczyniły się do kształtowania korzystnego klimatu dla rozwoju polskiego biznesu w Ukrainie i dobrych wzajemnych stosunków między naszymi narodami.

Podczas Uroczystości Wigilijnych w Ambasadzie Rzeczypospolitej Polskiej pierwsza nagroda została wręczona dla Pana Jana Piekło Ambasadora RP w Kijowie.

Również Zagraniczne Biuro Handlowe w Kijowie zostało nagrodzone Dyplomem uznania za naszą działalność, współpracę oraz promowanie polskiej gospodarki na Ukrainie.