Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKyiv Tech Hub 2018 - Konferencja podsumowująca

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Sławomir Roszczenko | 2018-12-28 11:50:38
paih, kijów, it, kyiv tech hub, startup, konkurs, dofinansowanie, venture fund, ukraina, polska

6 grudnia br. w Kijowie, odbyła się konferencja podsumowująca, organizowany już po raz drugi, polsko-ukraiński konkurs startupów Kyiv Tech Hub 2018.

W Konferencji Kyiv Tech Hub 2018 udział wzięli wiodący polscy inwestorzy i ukraińskie startupy. 30 najlepszych ukraińskich zespołów zaprezentowało swoje innowacyjne rozwiązania technologiczne i modele biznesowe przed audytorium polskich inwestorów.

Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z ekosystemem wsparcia projektów technologicznych na Ukrainie i indywudualnego spotkania z laureatami konkursu Kyiv Tech Hub 2018. Konferencja była zarazem podsumowaniem drugiej edycji konkursu dla ukraińskich start-upów oraz inauguracją projektu „Polish - Ukrainian Starup Bridge”.

Projekt Polish-Ukrainian High-Tech Hub to efekt połączenia dwóch rodzajów oczekiwań: przedstawiciele środowisk ukraińskich innowatorów poszukują finansowania i szans wejścia na zachodnioeuropejskie rynki, z drugiej strony zaś, polski rynek VC poszukuje nowych, perspektywicznych celów inwestycyjnych.

ORGANIZATORZY:

  • Polska Agencja Inwestycji i Handlu,
  • Fundacja Startup Hub Poland,
  • Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju RP,
  • Instytut Polski w Kijowie.