Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuEXPO 2020 - Rusza Program Partnerski dla firm

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Sławomir Roszczenko | 2018-12-03 16:18:05
expo 2020 dubai, program partnerski dla firm, polski pawilon, paih, polska agencja inwestycji i handlu, dubaj, zjednoczone emiraty arabskie, zea, wystawa światowa, 2020

Rusza Program Partnerski dla firm, które chcą w szczególny sposób zaistnieć podczas EXPO 2020 w Dubaju. Program stwarza krajowym przedsiębiorcom - niezależnie od skali ich działalności - jedyną w swoim rodzaju możliwość promocji, wzmocnienia planów ekspansji zagranicznej i współtworzenia polskiej prezentacji podczas najbardziej prestiżowego wydarzenia promocyjno-gospodarczego na świecie.

Program Partnerski to narzędzie do międzynarodowej promocji polskich marek przy okazji EXPO 2020 i jedyna w swoim rodzaju okazja do współtworzenia Wystawy Światowej w Dubaju. Inicjatywa ma wzmocnić przekaz komunikacyjny marki "Polska", poprzez włączenie polskich produktów w codzienną działalność Polskiego Pawilonu, który od października 2020 roku do kwietnia 2021 roku gościć będzie zwiedzających w tym światowe delegacje gospodarcze z całego świata.

Dla polskich firm udział w Programie Partnerskim oznacza możliwość zaprezentowania marki i produktów szerokiemu gronu potencjalnych odbiorców z całego świata, którzy obecni będą na EXPO w Dubaju. Wedle szacunków organizatorów EXPO, wystawę odwiedzić może ponad 18 mln ludzi.

Program przewiduje trzy kategorie Partnerstwa:

  • Wyposażenie pomieszczeń biurowych oraz części gastronomicznej;
  • Wydarzenia towarzyszące;
  • Partnerstwo specjalne.

Dodatkowo, w październiku, po rozstrzygnięciu konkursu architektonicznego na projekt Polskiego Pawilonu oraz ekspozycji zewnętrznej, ogłoszony zostanie konkurs dotyczący współtworzenia elementów ekspozycji Pawilonu.

Nabór do Programu ma formułę konkursu, który trwa do 7 grudnia br. Do konkursu zgłosić mogą się firmy niezależnie od skali działalności. To nowość w porównaniu do poprzednich edycji EXPO.

Więcej informacji wraz z regulaminem oraz załącznikami dostępny jest na stronie:

https://expo.gov.pl/program-partnerstwa-komercyjnego-9

oraz

https://uae.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/284306,expo-2020-rusza-program-partnerski-dla-firm.html