Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuŚniadanie Biznesowe w ZBH Kijów „Budowanie potencjału firm ukraińskich poprzez wejście na polski rynek”

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Sławomir Roszczenko | 2018-11-21 18:44:04
prawo, inwestycje, prowadzenie działalności, polska, ukraina, zbh, kijów

W siedzibie Zagranicznego Biura Handlowego w Kijowie Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, w dniu 21.11.2018 r. odbyło się kolejne wydarzenie z cyklu „Śniadanie Biznesowe” będące platformą szkoleniową oraz okazją do rozmów B2B miedzy polskimi i ukraińskimi przedsiębiorcami.

W komfortowej atmosferze naszej sali konferencyjnej zgromadziło się tym razem liczne grono firm i osób zainteresowanych prowadzeniem działalności biznesowej w Polsce.

Na początku spotkania Pan Serhii Zhorin, Dyrektor ds. Sprzedaży Korporatywnej, PZU Ukraine Life Insurance wystąpił z prezentacją „Socjalne zabezpieczenie pracowników i metody motywacji niematerialnej”.

W drugiej części Pan Mariusz Tywoniuk, wspólnik Kancelarii Prawnej Tywoniuk & Lewandowski Sp.k. oraz Agnieszka Tywoniuk, ekspert z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej, prezes zarządu Grupy OCG przedstawili słuchaczom zagadnienia związane wejściem na polski rynek m.in. ramy prawne związane z procesem zakładania i prowadzenia firmy oraz inwestowania w Polsce.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Pilothouse

The recognisable form of Pilothouse superstructures or cabins is always fully expressed. The cabi...
Polska - Kolonia Rybacka 2020-11-27 Dodał: Patryk Tyszko Statki i łodzie Zobacz ofertę

Torby papierowe z nadrukiem

Firma Gesti oferuje torby papierowe z nadrukiem w dowolnym rozmiarze i nakładzie już od 100 sztuk...
Polska - MODLNICZKA 2021-01-06 Dodał: Magdalena Dach Sektor kreatywny Zobacz ofertę

Mobilny system dezynfekcji

Mobilny system dezynfekcji
Polska - OPOLE 2021-01-02 Dodał: Jacek Wróbel Maszyny i urządzenia, Produkcja i przetwórstwo metali, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert