Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWarsztaty dotyczące rynku ukraińskiego podczas PAIH EXPO 2018

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Sławomir Roszczenko | 2018-11-08 10:11:10
paih expo 2018, warszawa, polska, i forum wsparcia polskiego biznesu, polska agencja inwestycji i handlu, paih, zagraniczne biura handlowe, trade offices, zbh, strategia na rzecz odpowiedzialnego rozwoju, wsparcie dla polskich przedsiębiorców, ekspansja zagraniczna, inwestycje, małe i średnie firmy, mśp, forum, networking, 2018

25 października br. w Warszawie na PGE Narodowym odbyło się I Forum Wsparcia Polskiego Biznesu za Granicą - PAIH EXPO 2018. Jednym z wielu jego wydarzeń były warsztaty na temat rynku ukraińskiego zorganizowane przez ZBH w Kijowie.

Podczas warsztatów zaprezentowano ogólną charakterystykę makro-ekonomiczną rynku ukraińskiego oraz 3 sektory: IT, Rolno-Przemysłowy oraz Infrastruktury i Transportu. W drugiej części odbył się panel dyskusyjny z udziałem Pana Jacka Matusiaka – Prezesa PZU Ukraina, Pana Grzegorza Szatkowskiego – Prezesa Kredo Banku PKO Bank Polski Group i Pana Ireneusza Dereka – Prezesa Plastics Ukraina. W trakcie trwania całej imprezy dla uczestników PAIH EXPO 2018 pracowało stoisko informacyjne ZBH w Kijowie, na którym przedsiębiorcy mogli przeprowadzić indywidualne rozmowy B2B. Dla polskich przedsiębiorców był także dostępny stand ukraińskiego odpowiednika naszego biura – UkraineInvest, działające bezpośrednio przy Radzie Ministrów Ukrainy. Zarówno warsztaty jak i stoisko cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem polskiego biznesu.

PAIH EXPO 2018 - Pierwsze Forum Wsparcia Polskiego Biznesu Za Granicą, zorganizowane zostało przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu. Obok funkcji wystawienniczych i edukacyjnych, celem Forum było przedstawienie jak najpełniejszego obrazu oferty publicznej (zwłaszcza Zagranicznych Biur Handlowych Agencji), kierowanej do polskich firm w zakresie wsparcia ich aktywności biznesowej i implementacji projektów na rynkach zagranicznych, w szczególności - pozaeuropejskich. Krystalizująca się sieć Zagranicznych Biur Handlowych Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu jest kluczowym elementem nowego modelu internacjonalizacji polskiego biznesu jako jednego z filarów Strategii na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju.

W ramach PAIH EXPO polscy przedsiębiorcy mieli okazję skorzystać z 12 pawilonów tematycznych podzielonych geograficznie, ekspertów z 56 Zagranicznych Biur Handlowych PAIH ze wszystkich kontynentów, pawilonu inwestycyjnego, 56 praktycznych warsztatów, wieczornej sesji networkingowej oraz zapoznać się z prezentacjami raportów sektorowych i przewodników po rynkach zagranicznych. Udział w wydarzeniu był bezpłatny.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Pianotwory

Marka HU HU to produkty przeznaczone dla najmłodszych fanów kolorowej i pachnącej kąpieli. Z weso...
Polska - ZIELONA GÓRA 2022-06-22 Dodał: Grzegorz Chodacki Kosmetyki Zobacz ofertę

Kule do kąpieli

Kąpiel w towarzystwie Hydrozaura to nie lada gratka dla Twojego gagatka! Wraz z dzieckiem odkryj ...
Polska - ZIELONA GÓRA 2022-06-22 Dodał: Grzegorz Chodacki Kosmetyki Zobacz ofertę

Perfumy do prania

W naszej ofercie znajdziesz produkty do prania i pielęgnacji pralki: kapsułki do prania, odkamien...
Polska - ZIELONA GÓRA 2022-06-22 Dodał: Grzegorz Chodacki Pozostałe wyroby chemiczne Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert