Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKyiv Tech Hub 2018 - rejestracja dla ukraińskich startupów przedłużona do 16.112018 !

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Sławomir Roszczenko | 2018-11-07 17:00:15
paih, kijów, it, kyiv tech hub, startup, konkurs, dofinansowanie, venture fund, ukraina, polska,

Zapraszamy do udziału w polsko-ukraińskim konkursie startupów Kyiv Tech Hub 2018. Dla ukraińskich uczonych, startuperów, autorów innowacyjnych pomysłów jest to możliwość uzyskania finansowania dla swoich projektów i szansa wejścia na rynki europejskie!

Termin składania wniosków w tegorocznej edycji do 16 listopada 2018 r. poprzez wypełnienie formularza na stronie http://startuphub.pl/kyivtechhub/ Podsumowanie konkursu odbędzie się na konferencji w Kijowie 6 grudnia z udziałem wiodących polskich inwestorów. Do udziału w konferencji Fundacja Startup Hub Poland wybierze 30 najlepszych zespołów, które uzyskają szansę przedstawienia swoich rozwiązań technologicznych i modeli biznesowych. Uczestnicy będą mogli przeprowadzić speed-dating z polskimi inwestorami i funduszami VC.

Dodatkowe możliwości oferowane w konkursie:

  • Fundacja Startup Hub Poland przyznaje nagrodę Poland Prize w wysokości do 50 000 Euro dla projektów przenoszonych do Polski,
  • Polish-Ukrainian Startup Bridge prowadzi wiele szkoleń dla młodych zespołów w ramach.

ORGANIZATORZY:

  • Polska Agencja Inwestycji i Handlu,
  • Fundacja Startup Hub Poland,
  • Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju RP,
  • Instytut Polski w Kijowie.

Druga edycja projektu jest realizowana przy wsparciu z programu Polska pomoc Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej.