.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuŚniadanie Biznesowe ZBH Kijów - Innowacyjne rozwiązania w szklarnictwie i sadownictwie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Karol Kubica | 2018-10-02 13:23:24
innowacyjne systemy, szklarnictwo i ogrodnictwo

Zagraniczne Biuro Handlowe w Kijowie Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, zorganizowało z polskimi firmami Śniadanie Biznesowe, poświęcone: Innowacyjnym rozwiązaniom w szklarnictwie i sadownictwie. Wydarzenie odbyło się 27 września br. w siedzibie ZBH Kijów. Nowoczesne rozwiązania zostały przedstawione ukraińskim podmiotom przez polskie firmy: Strigiformes Sp. z o.o., Badania i Wdrożenia Quark Sp. z o.o., Plantalux Sp. z o.o.,Ekoplon S.A. oraz Rury Walczaka.

Dla ukraińskich gości zostały szeroko zaprezentowane i omówione następujące tematy: nowoczesne systemy doświetlania upraw szklarniowych; nowe rozwiązania biotechnologiczne w ochronie roślin ogrodniczych; nowe programy uprawowe przy zastosowaniu analiz laboratoryjnych; nawozy dolistne dla upraw warzywniczych w szklarniach; energooszczędne systemy ocieplania szklarni; korzyści z wykorzystania nanostrukturnalgeo szkła dyfuzyjnego w uprawach pod osłonami. Po części merytorycznej odbyły się spotkania B2B polskich i ukraińskich przedsiębiorców. Poruszone tematy spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem ukraińskiego biznesu. Dlatego liczymy, iż innowacyjne systemy wkrótce pojawią się w ukraińskich szklarniach jak i będą miały zastosowanie w sadownictwie.