Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi Kosmetyczne ,,InterCharm 2018” Kijów

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Karol Kubica | 2018-09-24 15:48:31
targi, perfumeria, kosmetyki, kosmetyka profesjonalna i spa, kosmetyki i akcesoria do włosów, kosmetyki do paznokci, kosmetyki naturalne i apteczne

W dniach 18-10.09.2018 r. w Kijowie odbyły się targi kosmetyczne Inter Charm 2018. To największe wydarzenie branży w Europie Wschodniej- prezentacja najnowszych trendów i produktów. Udział w targach reprezentowały firmy z Europy, Azji i Ameryki. Najwięcej wystawców spoza Ukrainy reprezentowały firmy z Chin, Korei i Polski.

Na targach w Kijowie obecnych było kilkanaście firm z Polski oraz stoisko regionalne Dolnego Śląska zorganizowane przez Dolnośląską Agencję Współpracy Gospodarczej. Na stoisku regionalnym prezentowały się firmy: Resibio ze Świdnicy, Purite, Organique oraz Technox z Wrocławia, Uzdrowisko Lądek-Długopole oraz Kosmed.

Bloki tematyczne targów Inter Charm to: perfumeria, kosmetyki, kosmetyka profesjonalna i SPA, kosmetyki i akcesoria do włosów, kosmetyki do paznokci, kosmetyki naturalne i apteczne, suplementy diety, opakowania, surowce i usługi na rzecz marek obcych (private label). Zagraniczne Biuro Handlowe w Kijowie uczestniczyło w targach a także przeprowadziło rozmowy z polskimi przedsiębiorcami uczestniczącymi w wydarzeniu.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Kancelaria Adwokacka w Olsztynie

Adwokat Marta Rozbicka jest właścicielem kancelarii prawnej w Olsztynie. Świadczymy usługi z zakr...
Polska - Olsztyn 2021-05-17 Dodał: Marta Rozbicka Doradztwo/consulting/edukacja Zobacz ofertę

Tłumaczenia medyczne

Biuro tłumaczeń Reddo Translations świadczy usługi z zakresu tłumaczeń medycznych. Tam, gdzie dro...
Polska - Warsaw 2021-04-20 Dodał: Marta Januszewska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Zestawy do układania fryzur męskich

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo specjalnie przygotowane zestawy do układania męskich fryz...
Polska - CZERWIONKA-LESZCZYNY 2021-04-18 Dodał: Dawid Perz Kosmetyki Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert