Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuVI Międzynarodowe Forum Inwestycyjne "Winnica - Biznes w Centrum Ukrainy"

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Karol Kubica | 2018-09-18 22:03:01
forum, inwestycje, współpraca, biznes, b2b

7 września br. odbyło się w Winnicy VI Międzynarodowe Forum Inwestycyjne "Winnica - Biznes w Centrum Ukrainy". Jego celem było zintensyfikowanie współpracy gospodarczej, prezentacja potencjału inwestycyjnego, gospodarczego, rolniczego i turystycznego regionu Winnica.

W forum uczestniczyli przedstawiciele rządu Ukrainy, korpusu dyplomatycznego, misji biznesowych z regionów partnerskich i środowisk biznesowych, firm inwestycyjnych oraz międzynarodowi eksperci. Zagraniczne Biuro Handlowe w Kijowie reprezentował kierownik, który przedstawił prelekcję dotyczącą wsparcia Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu dla polskich przedsiębiorców w ich ekspansji na rynki zagraniczne. Również na wydarzeniu został wyemitowany spot promocyjny PAIH S.A. ZBH w Kijowie obyło szereg spotkań z ukraińskimi             i polskimi przedsiębiorcami. Ukraińscy przedsiębiorcy oraz uczestnicy forum byli pod dużym wrażaniem działalności naszej struktury oraz szerokiego wachlarza wsparcia dla biznesu.