Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPrestiżowe wyróżnienie dla Międzynarodowego Stowarzyszenia Polskich Przedsiębiorców na Ukrainie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Sławomir Roszczenko | 2018-09-12 17:04:59
msppu, kijów, tarnów, forum polonii, forum gospodarcze polonii świata, ukraina, polska, stowarzyszenie, współpraca gospodarcza

Podczas odbywającego się w Tarnowie Forum Gospodarczego Polonii Świata, już po raz drugi przedsiębiorcy i organizacje polonijne zostali nagrodzeni Orłami Biznesu Polonii Świata. W kategorii „organizacja” wyróżnienie trafiło do Międzynarodowego Stowarzyszenia Polskich Przedsiębiorców na Ukrainie (Ukraina) za godne reprezentowanie interesów polskiego biznesu na Ukrainie, działalność społeczną oraz wsparcie kultury i edukacji.

Stowarzyszenie jest platformą, w oparciu o którą Polacy, pracujący w spółkach z udziałem kapitału polskiego oraz korporacjach międzynarodowych na Ukrainie, tworzą wzajemnie wspierające się środowisko. Siedziba naszego Stowarzyszenia jest najczęściej odwiedzaną polską placówką w Kijowie, w której każdy może uzyskać niezbędne informacje i otrzymać możliwą pomoc.

ZBH w Kijowie zgłosiło MSPPU do nagrody, jest nam tym bardziej przyjemnie i dołączamy się do gratulacji.