Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKonferencja prasowa „Ukraińcy na polskim rynku pracy – doświadczenia, wyzwania i perspektywy”

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Sławomir Roszczenko | 2018-09-07 09:16:17
kijów, paih, ukraina, polska, współpraca gospodarcza, zbh, rynek pracy, badania socjologiczne, ewl, puig

Podczas konferencji odbędzie się prezentacja i omówienie raportu z badania socjologicznego „Ukraińcy na polskim rynku pracy - doświadczenia, wyzwania i perspektywy”, które zostało przeprowadzone przez firmę EWL S.A. w dniach 25 maja – 8 czerwca 2018 roku. Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza przedstawi misję i cele kampanii społecznej „Partnerstwo i Zatrudnienie”.

Raport pozwala szerzej spojrzeć na pracowników z Ukrainy jak na jeden z istotnych czynników wzrostu gospodarczego Polski. Jest to jedno z najgłębszych badań nad ukraińskimi migrantami w Polsce, 900 respondentów odpowiedziało na ponad 60 pytań, obejmujących niemal wszystkie dziedziny dotyczące pobytu i pracy w Polsce, na Ukrainie i w innych krajach.

W konferencji wezmą udział: Andrzej Korkus, Prezes Zarządu EWL S.A., Stanisław Dąbrowski, Dyrektor Operacyjny EWL Ukraina, Maria Kuzenko, Dyrektor Działu Legalizacji EWL S.A., Oleg Dubisz, Wiceprezes Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej, Karol Kubica, Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Kijowie.

Dodatkowa informacja – Wiktora Jałowenko: kiev@pol-ukr.com; +38 050 410 59 26.

Program w załączeniu.
Pliki do pobrania

Program Press-Konferencji - PUIG - EWL pol
pdf | 157.65 KB
Pobierz
Program Press-Konferencji - PUIG - EWL ukr
pdf | 154.04 KB
Pobierz