Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWywiad z Karolem Kubicą Kierownikiem ZBH w Kijowie: „Ukraina się zmienia, warto w niej inwestować”

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Sławomir Roszczenko | 2018-09-05 08:16:13
kijów, paih, ukraina, polska, edialog, współpraca gospodarcza, inwestycje, zbh

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym numerem magazynu eDialog wydawanego przez Polsko-Ukraińską Izbę Gospodarczą. W numerze wiele ciekawych informacji dla wszystkich zainteresowanych polsko-ukraińskimi relacjami gospodarczymi oraz rozmowa z Karolem Kubicą - Kierownikiem Zagranicznego Biura Handlowego w Kijowie Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu. Z rozmowy dowiedzą się Państwo m.in. o doświadczeniach, działaniach a także najważniejszych zadaniach jakie ukraińska placówka stawia przed sobą będąc ważnym ogniwem wspierającym polskie przedsiębiorstwa w ekspansji zagranicznej.

„Jednym z naszych priorytetów jest wzrost polskiego eksportu na Ukrainę, pomoc polskim przedsiębiorcom w nawiązywaniu kontaktów, w budowaniu sieci, w przesyłaniu baz danych do potencjalnych ukraińskich partnerów. Nasze zadania to także między innymi analiza tutejszego rynku oraz pomoc i przygotowanie raportów branżowych przedsiębiorcom z Polski, którzy zamierzają wejść na rynek ukraiński.”

Więcej w 48 numerze eDialogu.

 

Czasopismo dostępne jest do pobrania tutaj.
Pliki do pobrania

eDIALOG07-08462018
pdf | 3.42 MB
Pobierz