Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie do udziału w Targach Energetycznych w Ukrainie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Sławomir Roszczenko | 2018-08-09 08:45:54
targi, energetyka, ukraina, kijów, paliwa, paliwa alternatywne, oze, zasoby energetyczne

W dniach 6-8 listopada 2018 roku w Kijowie w ramach Międzynarodowego Forum „Kompleks Paliwowo-Energetyczny Ukrainy: stan obecny i przyszły” odbędą się targi energetyczne: XI Międzynarodowe Targi OZE i Efektywności Energetycznej oraz XVI Międzynarodowe Targi Energetyka Przemysłowa.

XI Międzynarodowe Targi OZE i Efektywności Energetycznej jest to jedna z największych na Ukrainie imprez, której tematyka poświęcona jest kwestiom efektywnego wykorzystania zasobów energetycznych i paliw, OZE oraz paliw alternatywnych. Główne obszary tematyczne: energia słoneczna; alternatywne ogrzewanie bez gazu; paliwo alternatywne; oświetlenie energooszczędne; energetyka wiatrowa; mała energetyka wodna; technologie energooszczędne w budownictwie; inwestycje w zwiększenie efektywności energetycznej.

 

W 2017 r. łączna powierzchnia wystawiennicza stanowiła ok. 16 000 m2. Liczba uczestników – 385 firm z 19 krajów. Liczba zwiedzających – ponad 8500 osób, z czego 83% - zwiedzający z Ukrainy, 4% - z krajów WNP i 13% - przedstawiciele innych krajów.

 

XVI Międzynarodowe Targi Energetyka Przemysłowa jest to jedna z największych na Ukrainie imprez branży energetycznej. Tematyka targów obejmuje: urządzenia elektrotechniczne; linie elektroenergetyczne; kable i przewody; oświetlenie przemysłowe; urządzenia energetyczne; automatyzacja systemów elektroenergetycznych.

 

W 2017 r. łączna powierzchnia wystawiennicza stanowiła ok. 16 000 m2. Liczba uczestników – 156 firm z 8 krajów. Liczba zwiedzających – ponad 13000 osób, z czego 89% - zwiedzający z Ukrainy, 11% - przedstawiciele innych krajów.

Miejsce: Międzynarodowe Centrum Wystawiennicze (Prospekt Browarski 15)

Organizatorzy: Ministerstwo Energetyki i Przemysłu Węglowego Ukrainy, Międzynarodowe Centrum Wystawiennicze

 

Organizatorzy wyjazdu polskich firm na w/w imprezy wystawiennicze:

 

MS Consulting – polska firma consultingowa działająca w sektorze wielkiej energetyki, obsługująca ponad 300 firm, w tym wszystkie wielkie polskie grupy energetyczne przy współpracy z firmą doradczą Trade & Business Assistance Sp. z o.o., której działalność ukierunkowana jest m.in. na promocję polskich firm i produktów na rynku ukraińskim.

Szczegółowa informacja w załączonym zaproszeniu (do pobrania poniżej).

Zgłoszenia do udziału w targach przyjmowane są do 6.10.2018 r.

 

Zapraszamy do udziału w targach!
Pliki do pobrania

zaproszenie
pdf | 113.98 KB
Pobierz