.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuIII Forum Gospodarcze Polonii Świata w Tarnowie – Zaproszenie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Sławomir Roszczenko | 2018-08-08 09:37:13
forum, polonia, b2b, tarnów

Uczestników Forum łączy nie tylko cel ekonomiczny, ale również tożsamość, dziedzictwo, historia, pochodzenie i kultura, a patriotyzm gospodarczy jest misją i dewizą wszystkich uczestników.

Forum Gospodarcze Polonii Świata w Tarnowie to:

  • strefa przedsiębiorczości, dialogu i debat,
  • sposób na internacjonalizację i integrację,
  • bezpośrednie kontakty polskich i polonijnych przedsiębiorców, instytucji, organizacji, urzędów

Forum odbędzie się w dn. 2-4 września 2018r. w Tarnowie. Patronat Honorowy nad tym wydarzeniem przyjęło Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Europejska Unia Wspólnot Polonijnych, Polsko- Polonijna Unia Gospodarcza oraz wiele krajowych i międzynarodowych organizacji i instytucji otoczenia biznesu.
Dzięki tarnowskim spotkaniom wielu uczestniczących w Forum polskich przedsiębiorców rozpoczęło współpracę i wymianę handlową. Uzyskały dostęp do nowych, atrakcyjnych rynków zbytu, z powodzeniem eksportują swoje produkty. Również Polonijni przedsiębiorcy znaleźli na Forum nowych partnerów, zarówno z Polski jak i z grona uczestniczących w Forum przedstawicieli Polonii z innych krajów. Zawarto nowe porozumienia i kontrakty.
Więcej szczegółów oraz rejestracja jest dostępna na stronie Forum:
www.Polonia4um.com