.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuŚniadanie Biznesowe, ZBH Kijów 26.06.2018r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Sławomir Roszczenko | 2018-07-20 17:49:47
śniadanie, biznes, kijów

W dniu 26 czerwca 2018r. w siedzibie Zagranicznego Biura Handlowego w Kijowie odbyło się Śniadanie Biznesowe, którego gośćmi byli przedstawiciele polskiego biznesu działającego na Ukrainie, członkowie MSPPU oraz ukraińscy przedsiębiorcy zainteresowani współpracą gospodarczą z Polską. Partnerem wydarzenia było Międzynarodowe Stowarzyszenie Polskich Przedsiębiorców na Ukrainie. Spotkanie było prowadzone przez kierownika ZBH w Kijowie – Pana Karola Kubicę oraz Prezesa MSPPU – Pana Piotra Ciarkowskiego.

W wydarzeniu więzło udział 30 przedstawicieli biznesu oraz przedstawiciele Ambasady RP w Kijowie. W pierwszej części spotkania uczestnicy uzyskali informację dotyczącą wsparcia ZBH Kijów w ekspansji polskich przedsiębiorców na Ukrainę, a także został zaprezentowany zakres pracy nowej placówki w Kijowie. W drugiej części odbyła się dyskusja z przedstawicielami biznesu dotycząca możliwości współpracy oraz realizacji wspólnych projektów. Podjęto również temat możliwego wsparcia ZBH w Kijowie w kwestiach podniesienia ważnych postulatów od firm, mających na celu wypracowywanie sprzyjających warunków prowadzenia działalności gospodarczej na Ukrainie.