Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKonferencja „Health and Medical Tourism Summit Eastern Europe 2018” LUBLIN

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Karol Kubica | 2018-05-23 23:09:44
medycyna turystyczna, zdrowie, edukacja

Miasto Lublin, jako koordynator Klastra Lubelska Medycyna oraz Zagraniczne Biuro Handlowe w Kijowie zaprasza przedsiębiorstwa i instytucje zainteresowane rozwojem turystyki medycznej przyjazdowej w Europie Wschodniej do uczestnictwa w konferencji „Health and Medical Tourism Summit Eastern Europe 2018”, która odbędzie się w dniu 12 czerwca 2018 r. w Lublinie.

W konferencji weźmie udział 250 uczestników z blisko 20 państw, około 30 panelistów – ekspertów turystyki medycznej, przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej, klastrów i stowarzyszeń w turystce medycznej, ponad 20 pośredników rozpoznawalnych na rynku turystyki medycznej, ponad 20 przedstawicieli regionalnych, krajowych i międzynarodowych mediów, około 150 podmiotów z Polski i Europy Wschodniej świadczących usługi w zakresie zdrowia, medycyny i wellness.

Konferencji będą towarzyszyły spotkania B2B z pośrednikami w turystyce medycznej z Wielkiej Brytanii, Ukrainy, Rosji, Niemiec, Szwecji, Norwegii, Dubaju, Serbii, Indii, Nigerii. Uczestnicy konferencji zapoznają się również z ofertą turystyczną Lublina i województwa lubelskiego.

Konferencja została objęta Honorowym Patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Polskiej Organizacji Turystycznej, Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego. Głównym patronem medialnym został Dziennik Gazeta Prawna, natomiast oficjalnym zagranicznym patronem medialnym International Medical Travel Journal z Wielkiej Brytanii.

Podczas konferencji omówione zostaną aktualne trendy w światowej turystyce medycznej, a także wyzwania i potencjał rynku turystyki zdrowia i turystyki medycznej w Europie Wschodniej. Pośrednicy w turystyce medycznej podzielą się swoimi doświadczeniami i oczekiwaniami wobec partnerów z branży. Przedstawiciele administracji publicznej będą rozmawiać o turystyce medycznej przyjazdowej w strategii rozwoju gospodarczego swoich regionów i krajów. Klastry i stowarzyszenia zaprojektują przyszłe działania, które mogą wpłynąć na jakość procesów w turystyce zdrowia i turystyce medycznej przyjazdowej.

Znaczenie innowacji i technologii dla rozwoju branży będzie jednym z głównych wątków konferencji.

Udział w konferencji jest bezpłatny. O udziale w konferencji decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy do udziału w konferencji i rejestracji na wydarzenie: https://hmts.lublin.eu/.

 

Informacje o konferencji Health and Medical Tourism Summit – Eastern Europe 2018:

 

Data: 12/06/2018

Miejsce: Lubelskie Centrum Konferencyjne, Polska

Tel: +48 (81) 466 25 05 lub +48 695 877 018

Email: marzena.sadlo@lublin.eu

Strona internetowa: https://hmts.lublin.eu/