Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSympozjum w Kijowie (21 marca 2018) „Wyzwania i szanse dla obywateli Ukrainy na europejskim rynku pracy po zmianie przepisów od 01.2018”

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Karol Kubica | 2018-03-28 16:59:21
sympozjum, kijów

Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu firm z sektora HR, problematyką i zmianami w prawie przy zatrudnianiu cudzoziemców w Polsce, Związek Pracodawców Ogólnopolski Konwent Agencji Pracy wraz z pozarządową organizacją The Law of Peace oraz Ukraińskim Stowarzyszeniem Międzynarodowego Zatrudnienia zorganizowali w Kijowie sympozjum. Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A. w Warszawie.

Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu firm z sektora HR, problematyką i zmianami w prawie przy zatrudnianiu cudzoziemców w Polsce, Związek Pracodawców Ogólnopolski Konwent Agencji Pracy wraz z pozarządową organizacją The Law of Peace oraz Ukraińskim Stowarzyszeniem Międzynarodowego Zatrudnienia zorganizowali w Kijowie sympozjum. Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A. w Warszawie. Podczas Sympozjum przede wszystkim omówiono zmiany przepisów prawnych jakie zaczynają skutkować od początku tego roku, a także zostały określone wyzwania i szanse jakie stoją nie tylko przed branżą, ale też przed pracownikami w odpowiedzi na zachodzące zmiany. Na Sympozjum po raz kolejny przełożone zostały dobre praktyki pomiędzy naszymi granicami, zwiększając świadomość o potencjale firm operujących w obu krajach, co z pewnością przełoży się na wzrost standardów zatrudnienia i obsługi pracowników oraz klientów.