Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuForum Gospodarcze Polonii Świata

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Bartosz Musiałowicz | 2017-08-17 14:45:43
forum, tarnów, polska, przedsiębiorczość, integracja, internacjonalizacja, środowisko biznesowe, organizacje biznesowe, polonia, forum gospodarcze polonii świata, 2017


logoforumPolonii

 

 

 

 

W dniach 3-5 września 2017 r. w Tarnowie odbędzie się Forum Gospodarcze Polonii Świata. Patronat Honorowy nad tym wydarzeniem objął osobiście Marszałek Senatu RP Stanisław Karczewski, a Patronat Honorowy i Merytoryczny przyjęło Ministerstwo Rozwoju.

 

Forum Gospodarcze Polonii Świata, to strefa przedsiębiorczości, dialogu, debat oraz internacjonalizacji i integracji środowiska biznesu, którego łączy nie tylko cel ekonomiczny, ale też tożsamość, dziedzictwo, historia, pochodzenie i kultura, a patriotyzm gospodarczy jest misją i dewizą wszystkich uczestników.

 

W 2016 roku Forum zgromadziło przedstawicieli biznesu polonijnego z 23 krajów Świata. W Tarnowie spotkały się polonijne organizacje biznesowe z Europy, Azji, Bliskiego Wschodu, Ameryki Północnej i Południowej oraz krajów byłego bloku WNP.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne na stronie internetowej.

 

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest w załączniku.

.

 
Pliki do pobrania

PPEPLprogram-2017
pdf | 1,2 MB
Pobierz