Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSeminarium „Europejskie standardy w projektowaniu nieruchomości”

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Bartosz Musiałowicz | 2017-12-14 16:18:11
kuryłowicz & associates, wphi, seminarium

W dniu 9 czerwca 2017 r. w siedzibie Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie odbyło się seminarium poświęcone europejskim standardom w projektowaniu nieruchomości.

Seminarium poprowadzili prof. arch. Ewa Kuryłowicz, główny projektant i wiceprezes biura architektonicznego Kuryłowicz & Associates (Kuryłowicz & Associates), będąca również Kierownikiem Zakładu Projektowania i Teorii Architektury na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej oraz arch. Jakub Lewkowicz (Kuryłowicz & Associates).

 

Seminarium APAKA w WPHI Kijow 9 czerwca 2017 3

 

W spotkaniu udział wzięli członkowie kierownictwa Izby Budowlanej Ukrainy, Narodowego Stowarzyszenia Architektów Ukrainy, przedstawiciele firm deweloperskich i budowlanych oraz architekci.

 

Seminarium APAKA w WPHI Kijow 9 czerwca 2017 7


 

Podczas spotkania zaprezentowano najważniejsze i najnowsze standardy, trendy i kryteria obowiązujące w projektowaniu nieruchomości. Omówiono takie zagadnienia jak kryterium lokalizacji obiektu, wizerunek i architektura budynku, efektywność komercyjna budynku, planowanie przestrzeni najmu i przestrzeni mieszkalnej, efektywność energetyczna budynku i in. Scharakteryzowano również czynniki decydujące o atrakcyjności danego obiektu dla miasta, użytkownika, deweloperów i inwestorów.

 

Seminarium APAKA w WPHI Kijow 9 czerwca 2017 8
 

Delegacja Kuryłowicz & Associates przebywała w Kijowie w związku z VI Międzynarodowym Forum Architektonicznym, podczas którego prof. arch. Ewa Kuryłowicz wygłosiła wykład pt. „No problem – architecture!”.

 

SABU6275 

Reportaż z wydarzenia: