Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuStoisko WPHI-Kijów na Targach Przemysłu Drzewnego „Obróbka Drewna”

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Bartosz Musiałowicz | 2017-12-14 16:43:14
przemysł drzewny, targi

W dniach 30 maja – 2 czerwca 2017 r. Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie zorganizował stoisko informacyjno-promocyjne na Międzynarodowych Targach Przemysłu Drzewnego „Obróbka Drewna” we Lwowie.

Tematyka targów obejmowała szeroko pojętą branżę przemysłu drzewnego. Na targach prezentowany był sprzęt i maszyny leśne, sprzęt i narzędzia do obróbki drewna, technologie utylizacji odpadów drzewnych, kleje, lakiery i farby do ochrony drewna, wyroby stolarskie i inne wyroby z drewna, akcesoria meblowe, energooszczędność w przetwórstwie drewna. Na stoisku Wydziału wyeksponowano materiały informacyjne dot. polskiej gospodarki oraz drukowane materiały promocyjne firm polskich.

 

Targi cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno wśród firm ukraińskich, jak również polskich. Bezpośredni udział w w/w imprezie wystawienniczej wzięły takie firmy polskie jak: „LE.KO”, „Anna BP”, „Inter-Bud”, „Fanum”, „Rema”. Ponadto polskie produkty reprezentowane były na targach poprzez dystrybutorów ukraińskich, m.in. polsko-ukraińską firmę „Most Ukraina”, prywatne przedsiębiorstwo „Juszczyszyn” (TM „Wirex”), MWM-Kiev (TM „Walter”, „Luka”). Na targach były prezentowane również produkty następujących polskich firm jak „Gama”, „Etapol”, „Cefla” i „Ameri Pol Trading”.