Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu„No problem – architecture!” - wykład prof. arch. Ewy Kuryłowicz podczas Międzynarodowego Forum Architektury w Kijowie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Bartosz Musiałowicz | 2017-06-25 16:27:03
forum, wykład, architektura, prof. arch. ewa kuryłowicz, kuryłowicz & associates

W dniu 8 czerwca 2017 r., w ramach Międzynarodowego Forum Architektury w Kijowie, z wykładem wystąpi prof. arch. E. Kuryłowicz (Kuryłowicz & Associates).

LogoAPAKAForumKyiv

Podczas VI Międzynarodowego Forum Architektonicznego, które odbędzie się w dniach 8-9 czerwca 2017 w Kijowie w hotelu Premier Palace, z wykładem wystąpi prof. arch. Ewa Kuryłowicz, główny projektant i wiceprezes biura architektonicznego Kuryłowicz & Associates, będąca również Kierownikiem Zakładu Projektowania i Teorii Architektury na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej oraz Przewodniczącą Rady Fundacji im. Stefana Kuryłowicza.

 

Kuryłowicz & Associates to studio architektoniczne założone w 1990 roku przez prof. Stefana Kuryłowicza. Dziś jest to jedna z czołowych firm architektonicznych w Polsce i Europie, zatrudniająca blisko 70 doświadczonych architektów w biurach w Warszawie i Wrocławiu. Studio ma na swoim koncie dziesiątki prestiżowych realizacji i jest laureatem wielu nagród otrzymanych zarówno w kraju jak i za granicą.

 

Wykład „Nie ma problemu – jest architektura!” będzie prezentacją dorobku pracowni na tle zmian politycznych i społecznych w Polsce od roku 1990 do chwili obecnej. Powstawanie nowych budynków odpowiadało strukturom społecznym i gospodarczym w nowych realiach ustrojowych kraju. Wymagało to od architektów elastyczności, otwartości i gotowości do przyjmowania nowych wyzwań. Odpowiedzią na te różnorodne sytuacje była i jest dewiza pracowni, że to nie problemy są istotne. Mogą być one i są jedynie tłem, pretekstem i sposobnością dla powstawania architektury i to ona jest najważniejsza. Pokazane zostaną projekty i realizacje opracowane dla Klientów prywatnych i samorządowych, polskich i zagranicznych, w różnych typach, opracowaniach i technikach prezentacyjnych charakterystycznych dla twórczości pracowni. 

 

Data wykładu: 8 czerwca 2017 godz. 10:00

Miejsce: Premier Palace hotel, address: 5-7/29 T. Shevchenka Blvd. / Pushkinska St., Kyiv, Ukraine;

Temat wykładu:No problem – architecture!

 

Z programem forum można zapoznać się pod linkiem lub pobrać w pliku poniżej.

 

Kontakt do organizatorów:

Yuliya Adeyeva

Mobile: +380 (63) 641 53 18

E-mail: y.adeyeva@c-p.com.ua

 

Vitaliy Sahno

Mobile: +380 (97) 265 04 36

E-mail: v.sahno@c-p.com.ua

 

Akredytacja dziennikarzy:

Tatiana Antonyuk

Tel.: +38 066 758 34 43

e-mail: t.antonyuk@c-p.com.ua

 

 

Wybrane realizacje biura:

1.Osiedle-mieszkaniowe-Eko-Park-w-Warszawiesmall PL

2.Narodowe-Forum-Muzyki-we-WrocławiusmallPL

3.Biurowiec-Q22-w-WarszawiesmallPL

4.Wydział-Neofilologii-UW-w-WarszawiesmallPL

5.Stadion-Miejski-w-BiałymstokusmallPL

6.Dom-handlowy-Vitkac-w-WarszawiesmallPL

7.Galeria-Warmińska-w-OlsztyniesmallPL

8.Dom-jednorodzinny-w-Konstancinie-pod-WarszawąsmallPL
Pliki do pobrania

KurylowiczAssociates
pdf | 479.91 KB
Pobierz
ProgramInternationalArchitectureForumKyiv
pdf | 234.23 KB
Pobierz