Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuStoisko WPHI-Kijów na Międzynarodowym Forum Meblowym „KIFF-2017”

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Bartosz Musiałowicz | 2017-12-14 16:32:08
targi, forum, kiff, meble

W dniach 15-18 marca 2017 roku w centrum wystawienniczym KyivExpoPlaza w Kijowie odbyło się międzynarodowe forum meblowe "KIFF-2017" – największe na Ukrainie targi wystawiennicze branży meblarskiej, oświetlenia, wyposażenia i dekorowania wnętrz.

W oficjalnej ceremonii otwarcia kijowskich targów uczestniczył I Sekretarz Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie p. Artur Tarasewicz, który zachęcił do odwiedzenia stoisk polskich firm oraz przypomniał gościom forum o znaczącej roli Polski na światowym rynku produkcji mebli.

 

IMG0532


 

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie zorganizował podczas ww. imprezy wystawienniczej własne stoisko informacyjno-promocyjne, na którym wyeksponowano materiały promocyjne polskich firm z branży, zainteresowanych rynkiem ukraińskim, udzielano informacji nt. polskich producentów mebli i komponentów. W trakcie targów rozdystrybuowano kilkaset materiałów informacyjnych polskich firm. W szczególności na stoisku zaprezentowano ofertę handlową:

 

- Herkules (www.herkules.eu.com)

- Krysiak (www.meblekrysiak.pl)

- Gala (www.galameble.com)

- Fabryka Mebli „Piaski” (www.piaski.com.pl)

- Domino (www.domino.pl)

- Torex (www.torex.com.pl)

- Kler (www.kler.eu)

- Fabryka Mebli “Jarstol” (www.jarstol.eu)

- Szynaka-Meble (www.szynaka.pl)

- Stolkar (www.stolkar.pl)

- Lenort (www.lenort.eu).

 

Wyżej wymienionym firmom dziękujemy za współpracę przy organizacji tego wydarzenia.