Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuV Międzynarodowe Forum „DZIEŃ POLSKIEGO BIZNESU”.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Natalia Szymborska | 2017-05-18 11:49:03
forum, spotkania b2b, b2g

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozwojem polsko – ukraińskich stosunków handlowo-inwestycyjnych oraz inwestycjami w Polsce.

Forum odbędzie się pod patronatem Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej na Ukrainie

 

Organizatorzy: Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie, Międzynarodowe Centrum Prawnicze EUCON, Międzynarodowe Stowarzyszenie Przedsiębiorców Polskich na Ukrainie, Międzynarodowy Związek Audytorski, Zrzeszenie Ukraińskiego Biznesu w Polsce, Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza.

 

Prelegenci: przedstawiciele administracji państwowej Polski i Ukrainy, instytucji bankowych, polskich miast i regionów, agencji rozwoju regionalnego, klastrów, parków technologicznych i innych instytucji wsparcia biznesu i innowacji.

 

Tematy: w ramach forum będą mieli Państwo możliwość zapoznać się z ofertą inwestycyjną polskich miast i regionów, ostatnimi tendencjami oraz specyfiką prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce, nawiązania kontaktów z przedstawicielami władz i biznesu, znaleźć partnerów lub uzyskać informację nt. dodatkowych instrumentów wsparcia rozwoju biznesu w Polsce. W roku bieżącym omówione zostaną również możliwości rozwoju start-upów oraz innowacji.

 

Konferencja odbędzie się w dniu: 24 listopada 2016 roku od 08:30 do 18:00.

 

Adres: NSK Olimpiyskiy, sala „Olimpijski Dworik” (m. Kijów, ul. Wełyka Wasylkiwska, 55)

 

Osoba do kontaktu: Ołena Wakulik, tel. +380 (44) 238 09 44, events@eucon.ua

 

Program Forum w załączonym pliku (do pobrania poniżej).

 

Informacja na temat warunków udziału oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo pod wskazanymi linkami: po polsku / po ukraińsku .

 

Podmioty polskie mają zapewniony bezpłatny udział w konferencji – w tym przypadku zainteresowanych prosimy o dokonywanie zgłoszeń przez formularz on-line lub za pośrednictwem WPHI (kiev@trade.gov.pl) .

 
Pliki do pobrania

Dzien Polskiego Biznesu - Kijow - 24.11.2016 v7
docx | 258.95 KB
Pobierz