Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuDNI POLSKIEGO ROLNICTWA - zaproszenie do udziału

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Natalia Szymborska | 2017-05-18 11:51:03
aktualności, zaproszenie, przedsięwzięcie promocyjne, konferencja, b2b, targi

W dniach 17-18 listopada 2016 r. we Lwowie odbędzie się II edycja "Dni Polskiego Rolnictwa"

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie ma zaszczyt zaprosić do udziału w międzynarodowej konferencji tematycznej pt. Polsko-ukraińska współpraca w przemyśle i sektorze rolno-spożywczym, która odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2016 r. we Lwowie w ramach przedsięwzięcia promocyjnego pod hasłem „Dni Polskiego Rolnictwa” zorganizowanego podczas targów rolniczych "EURO AGRO - 2016".

Uprzejmie informujemy, iż przedsięwzięcie promocyjne pod hasłem „Dni Polskiego Rolnictwa” zostanie zorganizowane przez Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Integracja Europa – Wschód. Dodatkowo do współpracy dołączyły Lwowska Państwowa Administracja Obwodowa, Polsko – Ukraińska Izba Gospodarcza, Lwowska Izba Handlowo – Przemysłowa oraz Rynek produktów rolnych "Szuwar" Sp. z o.o. Jest to druga z kolei edycja w/w imprezy (I edycja miała miejsce w sierpniu 2015 r. we Lwowie), której celem jest promocja polskiej gospodarki oraz aktywizacja polsko-ukraińskiej współpracy ze szczególnym uwzględnieniem sektora rolno-spożywczego.

Konferencja pt. „Polsko-ukraińska współpraca w przemyśle i sektorze rolno-spożywczym” odbędzie się w pierwszych dniach wystawy rolniczej (17-18 listopada). Drugiego dnia konferencji zaplanowano zorganizowanie prezentacji polskich i ukraińskich przedsiębiorstw oraz spotkania B2B.

Interesujące stronę ukraińską tematy to: polski rynek produkcji rolno-spożyczej i jego miejsce w Europie, doświadczenia strony polskiej w ramach integracji polskiego rynku produkcji rolnej z unijnym, formy wsparcia producentów rolnych, certyfikacja produkcji rolnej i spożywczej – dostęp do rynku polskiego, nowoczesne technologie upraw i hodowli (np. rozwijające się w zachodniej części Ukrainy sadownictwo, uprawy szklarniowe, hodowla trzody chlewnej, bydła, drobiu, produkcja jaj, itp.), wejście w życie części handlowej DCFTA EU-Ukraina - możliwości i wyzwania dla polskich i ukraińskich producentów.

Udział w konferencji można zgłosić poprzez wypełnienie elektronicznego formularza dostępnego na stronie lviv.expoua.eu. Formularz pozwala również na zgłoszenie się do udziału w spotkaniach B2B oraz do panelu prezentacji przedsiębiorstw, które zaplanowano drugiego dnia (18 listopada). Ponadto, na w/w stronie jest możliwość zapoznania się z aktualnym programem konferencji.

Przekazując powyższe jednocześnie informujemy, iż Wydział promocji Handlu i Inwestycji zorganizuje na w/w targach własne stoisko promocyjno-informacyjne, na którym wyeksponowane zostaną materiały o polskiej gospodarce oraz materiały promocyjno-informacyjne polskich firm. W przypadku zainteresowania prezentowaniem Państwa materiałów na naszym stoisku WPHI Kijów, prosimy o przesłanie nam ofert i katalogów Państwa firmy w języku rosyjskim lub ukraińskim pocztą zwykłą na adres Wydziału (przy czym informujemy, iż ze względu na obowiązujące na Ukrainie procedury celne łączna waga jednej przesyłki nie powinna przekraczać 10 kg, a wartość 150 EUR).

 

Szczegółowych informacji nt. konferencji udzielają także koordynatorzy w Polsce i na Ukrainie z ramienia Stowarzyszenia Integracja Europa – Wschód:

 

Polska:

- Krzysztof Kalita, tel. PL +48796548507 (viber)

- Magdalena Kalita, tel. PL +48796548508 (viber)

- e-mail: kontakt@siew.org.pl Skype: siew_kielce

Ukraina:

- Oksana Bondar, tel. UA +38 0674331033

- Anna Pidlużna, tel. UA +38 0679798501

- Natalia Szymborska, WPHI Kijów, tel.: (+380 44) 279 12 98 , e-mail: kiev@trade.gov.pl (w sprawach prezentowania materiałów na stoisku WPHI).

 

 

 

 

 

Pliki do pobrania

Zaproszenie
pdf | 504,1 KB
Pobierz
2 KONTAKTY Stowarzyszenie Integracja Europa - Wschód
pdf | 592,13 KB
Pobierz
2 PL PROGRAM KONFERENCJI
pdf | 1,16 MB
Pobierz