Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie do udziału w targach Euro Agro oraz Dniach Polskiego Rolnictwa

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Natalia Szymborska | 2017-05-18 11:51:58
aktualności, targi, konferencja, b2b, artykuły rolno-spożywcze, maszyny rolnicze

W dniach 17-19 listopada 2016 roku we Lwowie odbędą się targi rolnicze Euro Agro, na których Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie zorganizuje przedsięwzięcie promocyjne pt. „Dni Polskiego Rolnictwa”.

W dniach 17-19 listopada 2016 roku we Lwowie odbędą się targi rolnicze Euro Agro, na których Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie zorganizuje przedsięwzięcie promocyjne pt. „Dni Polskiego Rolnictwa”.

 

Jest to druga z kolei edycja w/w imprezy (I edycja miała miejsce w sierpniu 2015 r. we Lwowie), której celem jest promocja polskiej gospodarki – w szczególności sektora rolno-spożywczego – oraz potencjału inwestycyjnego regionów Polski.

 

W ramach przedsięwzięcia Wydział planuje organizację konferencji tematycznej pt. «Polsko-ukraińska współpraca w przemyśle i sektorze rolno-spożywczym», która odbędzie się w pierwszym dniu targów (17 listopada) oraz zorganizuje własne stoisko promocyjno-informacyjne, na którym wyeksponowane zostaną materiały o polskiej gospodarce, a także drukowane materiały reklamowe firm polskich, które nie będą mogły wziąć bezpośredniego udziału w w/w targach. Ponadto na stoisku Wydziału przedstawiciele firm polskich będą mogli odbyć rozmowy B2B z potencjalnymi partnerami z Ukrainy, a także zwizytować przedsiębiorstwa z branży z regionu.

 

W przypadku zainteresowania udziałem z własnym stoiskiem w targach „Euro Agro” prosimy o bezpośredni kontakt z organizatorami po stronie polskiej: Targi Kielce S.A. Poniżej załączamy ofertę organizatorów wystawy skierowaną do potencjalnych wystawców.

 

Szczegółowe informacje na temat przedsięwzięcia „Dni Polskiego Rolnictwa” oraz konferencji Wydział przedstawi po opracowaniu programu w/w przedsięwzięć.

 

Zapraszamy firmy polskie do udziału w targach „Euro Agro” oraz „Dniach Polskiego Rolnictwa”. W przypadku Państwa zainteresowania możliwością wyeksponowania drukowanych materiałów reklamowych Państwa firmy na stoisku Wydziału prosimy o przysłanie materialów promocyjnych (w języku ukraińskim lub rosyjskim) pocztą zwykłą na adres naszego Wydziału.

***

Targi Euro Agro jest to pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Sektora Rolno-Przemysłowego organizowana przez Targi Kielce i ukraińską firmę wystawienniczą Gal-Expo przy wsparciu Ministerstwa Polityki Rolnej i Żywności Ukrainy, władz obwodu lwowskiego i wiodących firm zachodniej Ukrainy.

Zakres branżowy targów EuroAgro:

· ciągniki,

· maszyny,

· narzędzia,

· urządzenia do produkcji roślinnej i zwierzęcej,

· maszyny i urządzenia ogrodnicze i leśne,

· środki do produkcji rolniczej (nasiona roślin rolniczych, środki ochrony roślin i nawozy, pasze i dodatki paszowe),

· akcesoria dla rolnictwa,

· budownictwo inwentarskie.

Źródło: Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie

Pliki do pobrania

Oferta Handlowa - EuroAgro 2
pdf | 453,62 KB
Pobierz