Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie do udziału w XIII Międzynarodowych Targach Zbrojeniowych “Arms and Security 2016”

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Natalia Szymborska | 2017-05-18 11:52:33
aktualności, targi, kijów, udział wphi

W dniach 11-14 października 2016 r. w Kijowie na terytorium Międzynarodowego Centrum Wystawienniczego odbędzie się największa w Ukrainie impreza wystawiennicza branży obronnej i zbrojeniowej pt. “Arms and Security 2016”.

Targi będą obejmowały swoją tematyką:

 

Broń i sprzęt wojskowy dla armii organów ścigania

- Uzbrojenie i osobiste wyposażenia żołnierzy na polu bitwy

- Sprzęt i uzbrojenie wojsk lądowych

- Broń i wyposażenie organów ścigania

- Środki kontroli granicznej

- Samoloty wojskowe

Broń dla ludności cywilnej

- Broń na polowania

- Broń sportowa

- Broń historyczna

- Noże

- i inne

 

Podczas w/w imprezy wystawienniczej Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie będzie posiadało wyodrębnioną powierzchnię wystawienniczą w ramach stoiska Polskiej Izby Producentów na Rzecz Obronności Kraju, na której mogą zostać bezpłatnie wyeksponowane foldery promocyjne firm polskich branży zbrojeniowej.

Materiały promocyjne w języku ukraińskim, angielskim lub rosyjskim mogą Państwo przesłać na adres naszego Wydziału (ul. Volodymyrska 45, 01901 Kijów, Ukraina). W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny: +380 44 279 18 31 lub mailowy kiev@trade.gov.pl.

* * *

 

Hale wystawowe i otwarte przestrzenie wokół Międzynarodowego Centrum Wystawienniczego pozwalają na demonstrację sprzętu o dużych gabarytach i zapewniają komfortowe warunki dla wystawców i zwiedzających, a także odbywających się podczas targów konferencji i spotkań biznesowych.

 

Zapraszamy firmy polskie z branży zbrojeniowej do udziału w powyższych targach.