Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie do udziału w polsko-ukraińskich spotkaniach B2B poświęconych tematyce biomasy

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Natalia Szymborska | 2017-05-18 11:54:49
aktualności, b2b, biomasa, przemysł drzewny

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie zaprasza przedstawicieli firm polskich zainteresowanych rynkiem biomasy, oraz importem tego surowca z Ukrainy do wzięcia udziału w polsko-ukraińskich spotkaniach B2B poświęconych tematyce biomasy.

Spotkania B2B odbędą się 2 czerwca br. w sali konferencyjnej pawilonu wystawienniczego Piwdennyj EXPO, ul. Szczyrecka 36 we Lwowie, w godzinach 16.00 – 17.00 na terenie targów „Obróbka drewna”.

 

Zainteresowanych przedsiębiorców, prosimy o zgłoszenie chęci udziału w spotkaniach B2B do 31 maja br. drogą elektroniczną na adres: kiev@trade.gov.pl z dopiskiem „B2B biomasa”, wypełniając załączoną tabelę informacyjną, zawierającą obok informacji i danych kontaktowych polskiej firmy profil ukraińskiego partnera do rozmów B2B. Wszelkie dodatkowe informacje mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu WPHI w Kijowie: +38 044 279 12 98. Udział w spotkaniach B2B jest bezpłatny, należy jedynie zgłosić chęć uczestnictwa drogą elektroniczną.

 

Podczas powyższych targów Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie zorganizuje własne stoisko informacyjno – promocyjne, na którym prezentować będzie ofertę polskich firm z rynku drzewnego, oraz informacje o polskiej gospodarce i możliwościach inwestowania na rynku polskim. Istnieje możliwość bezpłatnego wyeksponowania i rozdystrybuowania drukowanych materiałów reklamowych w języku ukraińskim lub angielskim firm polskich z rynku drzewnego na stoisku naszego Wydziału. Materiały te można przesyłać na adres WPHI w Kijowie lub przywieźć bezpośrednio na stoisko Wydziału we Lwowie.

Zapraszamy do udziału!
Pliki do pobrania

Obrobka Drewna spotkanie B2B Lwow
xlsx | 11.4 KB
Pobierz

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

sprzedaż fotowoltaiki

SOLAR Free Energy specjalizuje się w nowoczesnych systemach solarnych - od projektu, po montaż i ...
Polska - Warszawa 2021-02-12 Dodał: Karol Wójcik Budownictwo, Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne Zobacz ofertę

Produkcja podzespołów i elementów miedzianych

Przedsiębiorstwo ELECTRIS świadczy usługi w zakresie produkcji elementów i części z miedzi dla m....
Polska - Maków Podhalański 2020-11-23 Dodał: Magdalena Sikora Transport i logistyka, Energia i surowce odnawialne, Produkcja i przetwórstwo metali, Górnictwo i przemysł wydobywczy Zobacz ofertę

Pellet - EnPlus A1 (6/8mm)

Wood pellets - wholesale
Polska - WROCŁAW 2020-11-23 Dodał: Albert Kerno Energia i surowce odnawialne Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert