Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuUdostępniono informacje z „Jednolitego rejestru osób prawnych i osób fizycznych-przedsiębiorców”

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Natalia Szymborska | 2016-04-20 20:28:37
aktualności, jednolity rejestr osób prawnych i osób fizycznych-przedsiębiorców

Ministerstwo Sprawiedliwości Ukrainy udostępniło wszystkim zainteresowanym informacje z „Jednolitego rejestru osób prawnych i osób fizycznych-przedsiębiorców”.

Zgodnie z informacją upowszechnioną przez Dyrektora Generalnego Przedsiębiorstwa Państwowego „Centrum Informacji i Zasobów” O. Zeliwiańskiego, informacja z „Jednolitego rejestru osób prawnych i osób fizycznych-przedsiębiorców” dostępna jest na Jednolitym państwowym portalu danych otwartych. Dane w portalu aktualizowane będą co najmniej raz w tygodniu.

***

Równocześnie przypominamy, iż informacje z „Jednolitego rejestru osób prawnych i osób fizycznych-przedsiębiorców” dostępne są również na portalu Ministerstwa Sprawiedliwości Ukrainy https://usr.minjust.gov.ua/. Opracowanie Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie na temat możliwości sprawdzenia informacji o ukraińskim partnerze gospodarczym udostępnione jest na stronie internetowej Wydziału w zakładce „Prawny samouczek” / „Windykacje”.

 

Źródło: „Ekonomiczna Prawda