Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuUdzielono zgody na upowszechnianie informacji zawartej w kontraktach na eksport złomu metali z Ukrainy

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Natalia Szymborska | 2016-04-05 21:14:54
aktualności, eksport złomu

Gabinet Ministrów Ukrainy – w celu usprawnienia procedury świadczenia przez Ministerstwo Rozwoju Gospodarczego i Handlu Ukrainy – usług administracyjnych w zakresie wydawania licencji na eksport złomu z Ukrainy – uchwalił decyzję o udzieleniu prawa w/w resortowi do upowszechniania informacji zawartych w kontraktach na eksport złomu z Ukrainy.

W szczególności w/w decyzja rządu wprowadza zmiany do Trybu rejestracji kontraktów międzynarodowych na eksport złomu metali z Ukrainy, a mianowicie znosi normę, zgodnie z którą informacje zawarte w w/w kontraktach nie podlegają upowszechnieniu.

W uzasadnieniu do w/w decyzji zaznaczono, iż wprowadzone zmiany umożliwią Ministerstwu Rozwoju Gospodarczego i Handlu Ukrainy zamieszczenie na stronie internetowej resortu informacji o wynikach rejestracji kontraktów na eksport złomu metali z Ukrainy.

Źródło: „Uriadowyj Kurier”