Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisja gospodarcza do Charkowa (7-8 kwietnia br.) – zaproszenie do udziału

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Natalia Szymborska | 2016-03-24 10:06:30
misja, b2b

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie, uprzejmie informuje, iż w dniach 7-8 kwietnia 2016 roku organizuje misję gospodarczą polskich przedsiębiorstw i instytucji pod przewodnictwem Ambasadora RP w Ukrainie, Pana Henryka Litwina na III Międzynarodowe Forum Biznesowe w Charkowie, w ramach której przewiduje się udział polskich firm w w/w forum oraz towarzyszących temu przedsięwzięciu spotkaniach B2B.

Misja organizowana jest we współpracy z Polsko-Ukraińską Izbą Gospodarczą oraz Międzynarodowym Stowarzyszeniem Przedsiębiorców Polskich na Ukrainie.

Powyższe przedsięwzięcie będzie miało na celu promocję gospodarczą Polski oraz polskich przedsiębiorców, a także inicjację kontaktów handlowych pomiędzy polskimi i ukraińskimi firmami.

W forum biznesowym jest przewidziany udział ponad 350 uczestników z obwodu charkowskiego i terytorium całej Ukrainy. Jak wskazują statystyki z ostatnich dwóch lat, w większości są to dyrektorzy i właściciele firm. W pierwszym dniu wydarzenia odbędzie się forum biznesowe, w którym po sesji plenarnej, odbędą się równolegle cztery sesje tematyczne:

1. Inwestycje: „Jak przekształcić biznes w atrakcyjny inwestycyjnie. Praktyczne aspekty”

2. Import/ eksport: „Rynki zagraniczne dla MŚP: mity i realia”

3. Energoefektywność: „ Energoefektywność, jako wyzwanie dla ukraińskiego biznesu”

4. Granty: „Programy donorskie, granty i programy pomocy technicznej dla ukraińskiego biznesu”

Uczestnicy polskiej misji biznesowej będą mieli możliwość wystąpienia podczas w/w sesji. W pierwszym i drugim dniu wydarzenia polskie firmy będą miały możliwość udziału w spotkaniach B2B.

W drugim dniu forum planowane jest przeprowadzenie „Inwestycyjnego salonu”, w ramach którego ukraińskie przedsiębiorstwa będą prezentować road-show dla zagranicznych inwestorów (informacje o zgłoszonych firmach w załączeniu) oraz wyjazdowej sesji „Bitwy projektów” (współorganizator StartUp.Network), na której będą prezentowane charkowskie startupy.

WPHI Kijów zaprasza do udziału w misji gospodarczej do Charkowa wszystkie zainteresowane przedsiębiorstwa i instytucje polskie. Prosimy o wypełnienie wniosku on-line . Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 24 marca br.

W załączeniu - prezentacja nt. założeń forum. Możliwość pobrania w wersji: angielskiej, rosyjskiej.

W przypadku zainteresowania Państwa udziałem w misji gospodarczej do Charkowa oraz dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Panią Małgorzatą Gawin, I Sekretarzem lub Katarzyną Vitkovską, II Sekretarzem WPHI Kijów (tel.: (+38) 044 279 12 98, email: kiev@trade.gov.pl z dopiskiem „Misja do Charkowa”).

 

***

Dojazd i zakwaterowanie w Charkowie w dniach 6-8 kwietnia 2016 r. uczestnik pokrywa we własnym zakresie.

Uczestnictwo w forum biznesowym (ok. 350 uczestników ze strony ukraińskiej) oraz spotkaniach B2B (zapewniona przestrzeń i partnerzy w pierwszym i drugim dniu forum) dla polskich firm jest bezpłatne.

Istnieje również możliwość bezpłatnego wystąpienia podczas sekcji tematycznych (inwestycje, import/eksport, energoefektywność lub granty/pomoc techniczna) , pod warunkiem wcześniejszego zgłoszenia i uzgodnienia tematu prezentacji. Organizatorzy forum zapewniają uczestnikom przerwy kawowe oraz obiad. Polska delegacja będzie miała również zorganizowane wieczorne spotkanie z wybranymi firmami ukraińskimi.


Inne możliwe formy reklamy i PR (banery, materiały informacyjne ) do uzgodnienia z organizatorem forum: Pani Maria Platonova, tel. kom.:(+38) 099 660 44 80; e -mail: pmv@monyagets.com

Forum odbędzie się w hotelu Premier Palace Hotel Kharkiv (*****)

 

Organizator: Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie

 
Pliki do pobrania

Formularz zgłoszeniowy Misja do Charkowa
doc | 307.5 KB
Pobierz
TheThirdInternationalBusinessForumEngl
pdf | 1.46 MB
Pobierz
III Forum Biznesowe2016ros
pdf | 1007.82 KB
Pobierz
Wstepny Program Forum Charkow - 21 03 2016
docx | 113.3 KB
Pobierz
profile firm
doc | 64.5 KB
Pobierz

pdf | 499.3 KB
Pobierz