Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuNowy numer „Wiadomości prywatyzacyjnych” oraz informacje o zamówieniach publicznych na Ukrainie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Natalia Szymborska | 2015-12-09 13:23:55
aktualności, wiadomości prywatyzacyjne

Fundusz Mienia Państwowego Ukrainy opublikował najnowsze numery „Wiadomości prywatyzacyjnych”

Fundusz Mienia Państwowego Ukrainy opublikował najnowsze numery „Wiadomości prywatyzacyjnych”, biuletynu informacyjnego zawierającego ogłoszenia o prowadzonej aktualnie sprzedaży majątku państwowego Ukrainy (biuletyn do pobrania poniżej). Biuletyn ten dostępny jest także na stronie Funduszu Mienia Państwowego Ukrainy, w zakładce „Oficjalne publikacje”. Kompleksową informację na temat majątku państwowego wystawionego na sprzedaż na Ukrainie wraz ze szczegółowym opisem danego obiektu i z możliwością selekcji lokalizacji znaleźć można na stronie internetowej Funduszu Mienia Państwowego Ukrainy, w zakładce „Prywatyzacja” (ukr.: „Приватизація”).

Równocześnie informujemy, iż ogłoszenia o zamówieniach publicznych w języku angielskim znaleźć można na państwowym „Portalu Zamówień Publicznych" (http://www.tender.me.gov.ua). W celu przeglądania aktualnych przetargów ogłaszanych przez administrację państwową oraz firm podlegających skarbowi państwa na Ukrainie należy dokonać (bezpłatnie) rejestracji użytkownika na w/w portalu.

Źródło: Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie

Pliki do pobrania

1-8VidomostiN60-909
pdf | 365.37 KB
Pobierz
1-8VidomostiN61910
pdf | 365.02 KB
Pobierz